Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiadamy specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, szkolących się w ośrodku szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy.

Nasze działania są zawsze sprawne i efektywne, dzięki czemu rozwiązujemy problemy zarówno dużych przedsiębiorstw jak również mniejszych, kilku osobowych firm.

Nasi klienci to Firmy prywatne, Państwowe, Fundacje, Instytucje oraz Stowarzyszenia.

Oferujemy kompleksowe usługi , obejmujące audyty bezpieczeństwa, szkolenia BHP, obsługę kadrową, działania z zakresu ochrony przeciwpożarowej a w ramach stałej współpracy – bieżącą kontrolę i doradztwo w tym zakresie.

Zajmujemy się także fachowym doradztwem w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej, ich sprzedażą oraz szkoleniem kadry pracowniczej w dziedzinie zapobiegania zagrożeniom w środowisku pracy. Nieprzerwanie świadczymy usługi kompleksowej i ekonomicznej ochrony zawodowej, opierając się na zdobytej i wciąż pogłębianej wiedzy oraz doświadczeniu naszych długoletnich klientów. Współpraca obejmuje szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie zabezpieczenia pracowników przed szkodliwymi czynnikami zawodowymi.

Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi możliwościami.

Nasza kadra składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na wysokim poziomie z odległych sektorów rynku.